דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חטיבת תקשורת תאגידית

יגאל בן זיקרי - סמנכ"ל תקשורת תאגידית
טלפון
08-8517604
פקס
08-8517632
פרטים נוספים
ליצירת קשר עם יחידת הדוברות דרך אתר האינטרנט לחצ/י כאן

מערך התקשורת התאגידית בחברת נמל אשדוד פועל באפיק הציבורי ובאפיק הפנים-ארגוני, ומותאם למאפיינים ולתהליכים הקיימים בחברות עסקיות גדולות במשק.

סמנכ"ל תקשורת תאגידית
סמנכ"ל תקשורת תאגידית מהווה סמכות ניהולית ומקצועית בניהול הממשק מול התקשורת, הקהילה והממשל. כמו כן, מהווה הסמנכ"ל מנהל ומנחה בתחומי הדוברות ויחסי הציבור, אחראי על גיבוש האסטרטגיה התקשורתית של החברה ואמון על תהליכים פנים-ארגוניים בחברה, תוך הנחיית הגורמים הפנים ארגוניים לקידום הפעילות העסקית של החברה. בנוסף, אמון הסמנכ"ל על ארגון אירועים, כנסים, טקסים ופעילויות מול מערך הארגונים המשיקים לחברה ומשמש כנציב תלונות הציבור של החברה.

תחומי פעילות מערך התקשורת הציבורית
במסגרת הפעילות באפיק הציבורי, מקיימת חטיבת התקשורת התאגידית קשר רציף והדוק עם ערוצי התקשורת השונים בעיתונות הארצית והמקומית ועם לקוחות חברת הנמל, ארגונים משיקים וחברים בקהילה הימית. בתוך כך, אמונה החטיבה על תקשור מהלכים עסקיים בנמל, הנגזרים מהתכנית העסקית; ייזום אסטרטגי של מהלכים תקשורתיים ;ניהול משברים; ייזום כתבות, ראיונות ופגישות עם עיתונאים; ייזום וליווי אירועים ויצירת שיתופי פעולה עם חברות במשק.

חטיבת התקשורת התאגידית יזמה ועמדה בראש מערך ההקמה של מרכז המבקרים החדש של חברת נמל אשדוד, מהגדולים והמתקדמים במדינת ישראל, ואמונה על התכנים ומערך ההדרכה במרכז. 

חטיבת התקשורת התאגידית אמונה גם על הטיפול בתלונות הציבור. כמתחייב מחוק חופש המידע, נציגת החטיבה, הגב חן ספנקו, אחראית על יישום חוק חופש המידע בחברת נמל אשדוד.

אחריות חברתית וקשרי קהילה
חברת הנמל מחויבת לא רק לרווחיות אלא גם להשאת תועלת סביבתית וחברתית, ככל הניתן. מערך התקשורת התאגידית אמון על ייזום, הוצאה לפועל ותקשור שיתופי פעולה מגוונים עם גופים חברתיים וסביבתיים שונים. בין היתר, משתפת חברת הנמל פעולה עם הגופים הבאים: שיתוף פעולה בהקמת "הצוללת הירוקה" עם מרכז מונארט במוזיאון אשדוד; עמותת מחמל"י (המרכז לחקר יונקים ימיים); הארגון החברתי-סביבתי "הרשת הירוקה"; המחלקה לצילום באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל"; עמותת "אתגרים"; עמותת "אנוש" ועוד ארגונים רבים אחרים. כמו כן, חברת הנמל משתפת פעולה לכל אורך השנה עם עיריית אשדוד ועם החברה העירונית בפעילויות חינוכיות מגוונות.

תחומי פעילות מערך התקשורת הפנים-ארגונית
פעילות החברה בתחום התקשורת הפנים-ארגונית נועדה לחזק, להעביר ולהטמיע את מטרות החברה וערכיה ולסייע ביצירת דיאלוג ארגוני משותף. התקשורת הפנים ארגונית מלווה את מכלול התהליכים, הפעילויות והאירועים המרכזיים בחיי חברת נמל אשדוד. חטיבת התקשורת התאגידית היא הזרוע המקשרת בתוך הארגון, להפצת מידע מחברת הנמל לעובדים בכל נושא ועניין. במסגרת זו, אמונה החטיבה על הפעלת הפורטל הארגוני, אתר האינטרנט של החברה ומכלול רחב של אירועים ופעילויות לכלל עובדי החברה.

 כנסים,טקסים ואירועים
חטיבת דוברות ותקשורת תאגידית אחראית על מערך הכנסים המקצועיים בארץ ובחו"ל. החטיבה עורכת ומפיקה את הטקסים והאירועים הנמליים. אנו נוצרים בליבנו את יום השנה והאזכרה לפיגוע התופת בנמל ואת טקסי יום הזכרון הלאומיים. ולצד כל אלה, מתקיימים כנסים ואירועים המפולחים לקהלי יעד, כדוגמת כנס קהילת הים, כנס הלקוחות השנתי,כנסי פרמיום, כנסי בטיחות, יום פתוח בנמל ביום העצמאות, טקסי הרמת כוסית בחגים, טקס העובד המצטיין וכו'. 

פרסומים

פלייר שיווקי
עלון מידע תפעולי באנגלית
פלייר שיווקי באנגלית
לצפיה בסרט תדמית | להורדת הסרט (לחצ\י עם מקש עכבר ימני ןבחר\י שמור קישור, או Save Target as)