דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

 

 

מידע נוסף אודות מרכז המבקריםhttps://edit.ashdodport.co.il/mevakrim/pages/about.aspxמידע נוסף אודות מרכז המבקריםבזכות הטכנולוגיה המתקדמת, אמצעי ההמחשה האינטראקטיביים והסיור המרתק בשטח הנמל – אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה שתיחקק היטב בזיכרונכם
למידה אינטראקטיביתhttps://edit.ashdodport.co.il/mevakrim/Pages/interactive-learning.aspxלמידה אינטראקטיביתלקראת ביקור במרכז המבקרים אתם מוזמנים לשחק במשחק המותאם לקבוצת הגיל שלכם. הקליקו, שחקו ובואו לבקר במרכז המבקרים של נמל אשדוד ולהראות לנו מה למדתם.
זום בנמלhttps://edit.ashdodport.co.il/mevakrim/pages/zoom-namal.aspxזום בנמלמרכז המבקרים מגיע עד אליכם - לחצו להרשמה

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​קצת על מרכז המבקרים

 

מרכז המבקרים החדש של נמל אשדוד הוא מהגדולים, המושקעים והמתקדמים בארץ. מטרתו היא להציג את חשיבותו האסטרטגית בחיי היומיום ותרומתו לכלכלה מיום הקמתו, בראשית שנות ה-60 ועד היום.
הרעיון הוא לחשוף את המבקרים בדרך חווייתית לפעילות המתרחשת בנמל. במרכז מוצג "עולם הנמל": סיור בעברו ההיסטורי, ההווה והעתיד, כיצד הוא בנוי, תהליכי העבודה המרכזיים המתקיימים בו והשימוש בטכנולוגיה והמחשוב המתקדמים.
במרכז מגוון אמצעי המחשה ובהם סרטים, משחקים אינטראקטיביים שהמבקרים לוקחים בהם חלק פעיל, סרטים היסטוריים, תמונות נדירות ומעבר במספר תחנות הכוללות בין השאר סימולציה של ניתוב אוניה וקשירתה לרציף.
 • מידע כללי

  ​הביקור בנמל אשדוד הינו מודרך ומותנה בתיאום מראש 
  משך הביקור כשעה וחצי  
  הביקור מיועד לקבוצות (20-50 מבקרים)  
  הבילוי במרכז מתאים למבוגרים ולילדים מכיתה ד' ומעלה  
  שעות הפעילות:​​​​
  ימים א' –ה' בין השעות 08​:00-16:30  
  יום ו' לסירוגין בין השעות 08:30-13:00 
  נגישות מלאה לנכים  
  הכניסה למרכז המבקרים אינה כרוכה בתשלום  

  ​ליצירת קשר

  טל': 08-8517564/8.פקס': 08-8590009  

  דוא"ל​​:​ [email protected]​​   

  טופס יצירת קשר לשליחה בפקס - ​ לחצו כאן

  ​כתובת למשלוח דואר: חברת נמל אשדוד בע"מ, מרכז ​​המבקרים. ת.ד 9001 אשדוד, מיקוד: 7719​​  

  ​​

  ​​​​​​
 • רוצים לבקר? פנו אלינו!