דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חברת הספנות העולמית EVERGREEN מביעה אמון בנמל אשדוד

​ב-7.11 התקיימה שיחת וידאו של יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד, שאול שניידר ומנכ"ל נמל אשדוד אלי בר יוסף, עם נשיא חברת הספנות העולמית EVERGREEN אריק שה. בשיחה סוכם על תוכנית עתידית לחידוש פקידה ישירה לאשדוד מהמזרח הרחוק וכמו כן, הידוק הקשר עם נמל אשדוד. חברת הספנות אברגרין הינה חברת הספנות השביעית בגודלה בעולם ומהווה נדבך חשוב לפעילות מהמזרח ומאירופה לנמל אשדוד וישראל.


עבור נמל אשדוד, הפועל בימים אלו בשגרה, תחת מתקפת טילים, מדובר בהבעת אמון מאד משמעותית מצידה של  ענקית הספנות הגלובלית EVERGREEN. החברה מצטרפת לחברות נוספות, הממשיכות לפקוד את נמל אשדוד, עם מגוון רחב של מטענים, אשר מאפשרים להניע את המשק. רוח גבית נוספת מגיעה מצד נמלי העולם, ארגונים שונים ושגרירויות החדשנות מהעולם, אשר שלחו מכתבי תמיכה שהגיעו לנמל אשדוד, במהלך החודש האחרון של הלחימה.  

לדברי שאול שניידר, יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד: "אנו מודים לחברת EVERGREEN על הבעת האמון בנמל אשדוד. אנו יודעים שזה לא פשוט עבור חברות מהעולם להגיע לישראל בכלל ולנמל אשדוד בפרט, אבל נמשיך במאמץ הלאומי לתת להן את המענה הנדרש, על מנת להמשיך את הרציפות התפקודית של הנמל ולהמשיך להניע את הכלכלה הישראלית, גם בעת מלחמה".

אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד, ציין: "הקשר האישי ארוך השנים עם נשיא חברת אוורגרין חשוב לנמל אשדוד ואנו שוקדים על שיפורו. הנשיא חיזק את נמל אשדוד והביע אמון ביכולותיה וזה חשוב ומעודד. שמחנו לקבל את סקירתו החיובית ועמדת החברה לעתיד לבוא באזורנו."