דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

רו"ח ניסן לוי נכנס לתפקידו כמנכ"ל נמל אשדוד

​רו"ח ניסן לוי כיהן בתפקידו האחרון כחבר הנהלה וסמנכ"ל  בבנק מזרחי טפחות, בכפיפות ישירה למנכ"ל  ולדירקטוריון הבנק. רו"ח לוי הינו בעל קריירה ענפה בתחום הפיננסים וכיהן בתפקידים בכירים ומגוונים במערכת הבנקאות - בנק ירושלים ובנק מזרחי טפחות. עוד כיהן כמשנה למנכ"ל בנק ירושלים וניהל את החטיבה הפיננסית ואת חטיבת הסיכונים;  כסמנכ"ל בבנק מזרחי טפחות ניהל את חטיבת תכנון, תפעול ונכסי לקוחות ואת חטיבת הון אנושי, משאבים ותפעול. במקביל לכך, כיהן לוי כיו"ר דירקטוריון של  ארבע חברות בנות של הבנק.
 
שאול שניידר, יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד: "ניסן לוי נכנס לתפקיד בעיצומה של תקופה מאתגרת עבור הנמל, כאשר אנחנו עדיין מתמודדים עם השלכות מלחמת חרבות ברזל וכן כשהתחרות בין הנמלים הולכת וגוברת. אנו משוכנעים שניסיונו הניהולי הבכיר של ניסן יביא להשגת יעדי החברה בשנים הקרובות ונמל אשדוד ימשיך להוות את הנמל הלאומי והמוביל של מדינת ישראל. אני מבקש להודות לאלי בר יוסף, אשר כיהן כמנכ"ל בפועל במשך כשנתיים ואשר ימשיך ויהיה חלק מההנהלה הבכירה של חברת נמל אשדוד בתפקידו כסמנכ״ל לקוחות".

רו"ח ניסן לוי מנכ"ל נמל אשדוד הנכנס: "אני מודה על האמון שניתן לי ומצטרף לתודות לאלי בר יוסף על כהונתו כמנכ"ל בפועל. נמל אשדוד היא אחת החברות החשובות למשק הישראלי ואין גאה ממני להוביל אותה בתקופה זו. אני בטוח שיחד עם  עובדי הנמל המסורים וחברי ההנהלה נוכל  להוביל את נמל אשדוד לצמיחה, התייעלות ושגשוג וכי נוכל לצלוח יחד את אתגרי התקופה, לטובת הכלכלה הישראלית."
 
רו"ח לוי סיים תואר ראשון בהצטיינות (BA) בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, ירושלים, ובעל תואר שני בהצטיינות (MBA) במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, כמו כן הינו בעל רישיון לראיית חשבון. לוי  הינו רס"ן במילואים ושירת כמ"פ חי"ר ואף התנדב לאחרונה במסגרת מלחמת חרבות ברזל.צילום: גבריאל סטרוק​