דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מהפכת החדשנות של נמל אשדוד על קדמת במת כנס Geektime Code 2020

רועי אברהמי, ראש מטה הדירקטוריון בנמל, ייצג את נמל אשדוד כשהעביר הרצאה מרתקת על המהפכה הטכנולוגית שנמל אשדוד עובר בימים אלה. במסגרת תוכנית החדשנות בנמל, נבחרו 22 חברות סטארטאפ אשר מקדמות פיילוטים של המוצר שלהן בשטח הנמל ובתמיכתו, במטרה להציע פתרונות טכנולוגיים חדשניים לבעיות הקיימות בעולם הנמלים והספנות. בנוסף, הרחיב רועי על ההזדמנות לשלב בין החוזקות של מדינת ישראל – הסטארטאפ-ניישן והסייבר-ניישן עם נמל אשדוד, הנמל של ישראל.

 

בהרצאה השתתפו גם נציגי שתי חברות סטארטאפ  הפעולות כיום בנמל - Deep Trading ו-Docktech, ושיתפו בחוויית הטמעת הטכנולוגיה בנמל.

בכנס נכחו יותר מאלף מהמפתחים, האדריכלים והרמקולים המוכשרים ביותר בעולמות הטכנולוגיה המתקדמת, פלטפורמות, שירותים וטרנדים חדשים.

 

שיקו ז'אנה, מנכ"ל נמל אשדד מסר: " נמל אשדוד, העורק הראשי של המשק הישראלי, הינו אחד היעדים האסטרטגיים במדינת ישראל, והיכולת לשלב טכנולוגיה על מנת להגן מפני אתגרים גלובליים, היא קריטית. ההטמעה המוצלחת של הסטרטאפים מהמחזור הראשון של תוכנית החדשנות   בפעילות הנמל מוכיחה את העוצמה והצורך בחדשנות בעולם הימי. בעיצומו של המחזור השני לתוכנית זו, אנו נשארים מחוייבים להמשיך ולעשות למען קידום הנמל לחזית החדשנות בעולם נמלי הים, ומזמינים יזמים וסטרטאפים להציע את הרעיונות והפיתוחים שלהם למחזור הקרוב של תוכנית החדשנות ".

 


צילום: נשיונל פוטוגרפיק