דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חדש באתר נמל אשדוד: עדכון בזמן אמת של תפוקות אוניות ומנופים למכולות

הדו"ח פתוח לכלל האוכלוסייה ומאפשר לציבור הרחב לעקוב בזמן אמת בנתוני הפריקה והטעינה בנמל אשדוד. בנוסף, עבור כל אונייה הנכנסת לנמל אשדוד ניתן יהיה לקבל נתונים הכוללים את סוכן האונייה, קו האוניות במסגרתו האונייה פועלת, מועד קשירת האונייה לרציף, מועד תחילת העבודה על האונייה. כמו כן, ניתן לעקוב אחר סך המכולות המתוכננות לפריקה וטעינה, מספר המכולות שנטענו ונפרקו בפועל, אחוז העבודה שהושלמה וקצב הפעולות הממוצע לשעת אונייה ולמשמרת.

 

בנוסף, הדו"ח מספק מידע גם על העגורנים העובדים על האוניות. בכל דו"ח ניתן יהיה למצוא פירוט על קצב עבודת העגורן, מספר המכולות שפרק כל עגורן במהלך המשמרת, וכן מתי החל וסיים לעבוד.


מידע נוסף הניתן בדו"ח החדש הינו צורת מבנה המחסנים בבטן האונייה ונתונים עבור כל מחסן בנפרד.

לצפיה בדו"ח, לחצו על הקישור: https://www.ashdodport.co.il/Pages/Outputs.aspx.


מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה: "אני שמח לעדכן על הוספת דו"ח תפוקות אוניות ומנופים למכולות בזמן אמת לאתר האינטרנט של נמל אשדוד. חברת נמל אשדוד שמה לעצמה מטרה לשמור על מעמדה כנמל המתקדם והטכנולוגי ביותר בישראל. הדו"ח יאפשר לכל אזרח במדינת ישראל הצצה בזמן אמת לעבודת הנמל ולנתונים רלוונטיים עבור כל אונייה אשר מגיעה לנמל אשדוד, אני סמוך ובטוח כי הדבר יסייע לשקיפות ולהמשך נתינת האמון של עם ישראל בנמל של ישראל.  נמל אשדוד רואה חשיבות עליונה בהגברת השקיפות ואחריות תאגידית. בעתיד נאפשר יכולת זו גם למטען כללי".


צילום: אבי רוקח​