דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

ראש מינהל החינוך ומנהלי בתי הספר בעיר אשדוד התארחו בנמל אשדוד

יגאל בן זיקרי, דובר חברת נמל אשדוד והממונה על קשרי חוץ, אירח בנמל ביום שני האחרון (ה- 4 במאי), את אסתי פילוס, ראש מינהל החינוך ואת כל מנהלי בתי הספר היסודיים והתיכוניים בעיר אשדוד.

בביקור השתתפו אסתי יוסף, מנהלת החינוך היסודי, דני קליין, מנהל החינוך התיכוני וכ- 40 מנהלי בתי-ספר יסודיים, 12 מנהלי תיכונים ומפקחים ממשרד החינוך.

הביקור מבטא צעד נוסף בביסוס היחסים בין חברת הנמל ובין העיר ותושביה. במהלך הביקור בן זיקרי ערך בפני המנהלים סקירה על הנמל, התקיימו דיונים מקצועיים עצמאיים בין המנהלים, ובהמשך סיירו האורחים ברציפים.

בסקירתו התייחס הדובר לקשרי הקהילה הנרחבים של חברת הנמל עם העיר ככלל, תוך דגש על תוכניות החינוך, המתרקמות בימים אלה בשיתוף עם מינהל החינוך, בנוגע לגני הילדים ולבתי הספר היסודיים בעיר. הביקור פתח  ערוץ תקשורת חדש בין החברה ובין מנהלי כל בתי הספר בעיר, שיאפשר להם להעלות רעיונות לפרויקטים משותפים.

בן זיקרי ופילוס הדגישו בדבריהם את מרכזיותו וחשיבותו של נמל אשדוד לעיר אשדוד, כסמלה המובהק, בזכות תרומתו לתעסוקה בעיר, כגורם כלכלי בעל חשיבות לאומית, שתרם רבות לפיתוח העיר וכמקום עבודה, המזמן אתגרים מקצועיים במגוון מקצועות.