דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חברת נמל אשדוד עלתה שני מקומות בדירוג חברות התשתית של ה- BDI Code

גם השנה מדורגת החברה במקום הגבוה ביותר מבין חברות הנמל

חברת נמל אשדוד מדורגת גם השנה במקום הגבוה ביותר מבין חברות הנמל ודורגה השנה במקום ה- 7 מבין חברות התשתית, במסגרת דירוג נותני השירותים השנתי של ה- BDI Code. דירוג החברות מבוסס על שורה רחבה של שיקולים, ביניהם: היקפי הפעילות של החברה, רווחיות, מערכות ניהוליות, רמת סיכון, מוסר תשלומים ודירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן.

בתוך כך, דורגה החברה במקום ה- 49 במסגרת דירוג החברות המובילות במסחר ושירותים במסגרת Dun's 100, שהנו הדירוג השנתי של חברת דן אנד ברדסטריט ישראל  (D&B). גם במסגרת דירוג זה, מדורגת חברת הנמל במיקום הגבוה ביותר מבין חברות הנמל.

חברת נמל אשדוד זכתה לדירוגים הגבוהים בזכות שורת יתרונות, הממצבים אותה כשער הכלכלי המוביל של ישראל. חברת הנמל מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה, הכוללת גם שירותים לוגיסטיים. לחברת הנמל תשתיות רחבות ומתקדמות, הכוללות את נמל "איתן", נמל המכולות הממוחשב, הראשון בישראל, המנוהל באמצעות מערכת TOS. בנוסף, פרויקט השער החדש, במסגרתו יופעל שער משאיות אוטומטי שיעשו שימוש באמצעים ביומטריים לזיהוי הנהגים, נמצא בשלבי הקמה וצפוי להיפתח במהלך שנת 2010

לדברי ניצב (בדימוס) יעקב רז, יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, "חברת נמל אשדוד ממשיכה להוכיח, גם בתקופות קשות ובלתי יציבות מבחינה כלכלית, כי היא חברת הנמל הגדולה והרווחית בישראל. לא בכדי, מדורגת חברת נמל אשדוד במקומות מרשימים במסגרת הדירוגים השונים. הדירקטוריון מוביל תהליך אסטרטגי שתכליתו מצוינות שירותית והקצעת משאבים בתשתיות הנמל, ולראיה, החברה צפויה להשקיע כ- 700 מיליון ₪ בציוד ובתשתיות ב- 4 השנים הקרובות. אני מברך על העלייה למקום השביעי בדירוג BDI השנה, ומבטיח שנעשה ככל שביכולתנו בכדי להגיע למקום אף גבוה יותר בשנה הבאה".