דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

שר התחבורה באירוע הלקוחות של חברת נמל אשדוד

מנכ"ל חברת נמל אשדוד שוקי סגיס עם שר התחבורה שאול מופז ומנכ" למ' התחבורה גדעון סיטרמןסגן ראש הממשלה ושר התחבורה והבטיחות בדרכים, רא"ל (במיל') שאול מופז, השתתף כאורח כבוד באירוע הלקוחות שערכה חברת נמל אשדוד בתל אביב. במסגרת נאומו ציין השר כי, "הצבנו לעצמנו כי שנת 2008 תהיה שנת השירות. חברת נמל אשדוד עשתה כמה צעדים מאוד משמעותיים לשיפור השירות, אך בסופו של יום, הנכונות של המשתמשים להשתמש בציוד של הנמל בצורה היעילה והכלכלית ביותר הוא הפרמטר המנצח. אנו יכולים להביא לתוצאות מאוד משמעותית ולהביא לשיפור בשירות הלקוחות בענף הנמלים בכלל".

"אין ספק שנמלי הים הם שערים כלכליים בכל מובן במדינת ישראל. חשוב מאוד שנוכל לתכנן לטווח הארוך ולקבוע לעצמנו יעדים במסגרת תוכנית אב. אני שמח כי דווקא לנמלי הים, הצלחנו להביא לאישור ממשלת ישראל, תוכנית אב ארוכת טווח, על מנת להפוך את נמלי הים לשער מזרחי לכל הסחורות מאגן הים התיכון.

תוכנית ארוכת הטווח להשקעות בנמלים עד לשנת 2015, כוללת השקעה של קרוב למיליארד שקל, בכל אחד מהנמלים".

במסגרת האירוע ציין גדעון סיטרמן, מנכ"ל משרד התחבורה, כי "נשים את הדגש השנה על הלקוחות כדי שנהפוך להיות בשנים הקרובות בין הנמלים המובילים באגן הים התיכון. בעזרת שיתוף הפעולה בין ההנהלה לבין העובדים אפשר לעשות הרבה יותר".

שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד ציין כי, "הקמנו צוות משותף של עובדים וההנהלה שמטרתו היחידה היא לשפר את השירות ללקוחות ולייעל את העבודה. צוות זה כבר הוביל מספר תהליכים לשיפור השירות מתוך ההבנה כי רק העובדים בשיתוף פעולה עם ההנהלה יוכלו להביא את השיפור הנכסף".

סגיס בירך את מנכ"ל משרד התחבורה, רו"ח גדעון סיטרמן, על הטיפול שלו בכל שרשרת האספקה בנמל ועל ההבנה כי הנמל הוא רק פרק בשרשרת האספקה. עוד ציין סגיס כי בשנה הקרובה אנו מתכוונים להתחיל בהקמת מסוע גרעינים בעזרת חנ"י, תוכנית הדורשת השקעה של 150 מיליון ₪ ותגרום לשיפור משמעותי ללקוחות הנמל".

ראש עיריית אשדוד, צבי צילקר, קרא בכנס לשר מופז להמשיך ולפעול למען פיתוחם של שני הנמלים, אשדוד וחיפה. "פיתוח נמל אשדוד הוא יעד לאומי לכל דבר שיסייע למשק הישראלי וגם לאחר פתיחת נמל איתן, עדיין יש להמשיך, להרחיב ולממש את פוטנציאל התשתית המלא שלו".