דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מנכ"ל חברת הספנות הבינלאומית קוסקו: "זכינו ליציבות ויעילות חסרת תקדים בנמל אשדוד"

יישומה של שיטה זו הביא לעלייה משמעותית בשביעות הרצון של לקוחות חברת נמל אשדוד. בכלל זה, חברת קוסקו (Cosco), אחת מחברות הספנות הבינלאומיות הגדולות בעולם, המיוצגת בישראל על ידי כרמל, הביעה את  שביעות רצונה  במכתב תודה  ששלח מנכ"ל קוסקו, מר ליאנג בו למנכ"ל חברת נמל אשדוד שוקי סגיס.

לדברי מנכ"ל קוסקו, מר ליאנג בו "מאז שהחלו בהנהגת שיטת "הסכמים מסחריים מיוחדים" בנמל אשדוד, זכינו ליציבות ויעילות חסרת תקדים בנמל, אשר הניבו שירות טוב יותר לנו וללקוחותינו. כעת אנו נכונים להרחיב את פעילותינו העסקית בישראל". עוד הוסיף כי "התייצבות רמת השירות לה אנו זוכים לאורך זמן, מסבה בסופו של דבר יתרונות לשני הצדדים".

לדברי שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, "אני שמח כי הנהגת השימוש בשיטת 'הסכמים מסחריים מיוחדים' הצעידה אותנו צעד נוסף ומשמעותי בתהליך שיפור השירות ושביעות רצון הלקוחות. מטרתנו היא להמשיך ולשפר את רמת השירות ללקוחות הנמל. לצורך כך, הקמנו צוות משותף של העובדים וההנהלה, שכבר הוביל מספר תהליכים לשיפור השירות. זאת מתוך ההבנה כי רק שיתוף פעולה מסוג זה יוביל לשיפור משמעותי".  

"כמו כן, ברבעון הראשון של שנת 2008 השלמנו מהלך של תיאום ציפיות מול לקוחותינו הישראלים כמו גם חברות הספנות הזרות, מהלך שמסייע לנו רבות בחשיבה וביישום מהלכים לשיפור והתייעלות", הוסיף סגיס.