דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חברת נמל אשדוד השיקה את בית-הכנסת החדש בנמל בטקס חגיגי

אדרי, מזכיר ועד מינהל, שוקי סגיס,מנכ"ל חברת נמל אשדוד, שלמה פרץ, רב הנמל, ניצב (דימ') יעקב רז, יו"ר חברת נמל אשדוד
שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, ניצב (דימ') יעקב רז ,יו"ר חברת נמל אשדוד , אינג' צבי צילקר, ראש העיר אשדוד, וכבוד הרב יוסף שיינ
    תמונות באדיבות "אשדודי.קום"

נמל אשדוד הינו הנמל היחיד, מבין נמלי ישראל, שבתחומיו פועל בית-כנסת. בית-הכנסת החדש נקרא "יד אברהם" - על שם אברהם עייש ז"ל, בנו של מתי עייש, מזכיר ועד תפעול לשעבר. בהקמתו הושקעו למעלה מחצי מיליון ש"ח, תודות לשיתוף הפעולה בין הנהלת הנמל לעובדיו, שתרומתם האישית עזרה להקמתו. חברת נמל אשדוד מייחסת חשיבות רבה לנושא הדתי, הן בפעילות השוטפת והיומיומית של הנמל, והן במבנה ובתרבות הארגונית של החברה.  כראייה לכך, נמל אשדוד הוא הנמל היחיד, שאינו פועל בשבת, זאת במציאות יומיומית של מלחמה על כל לקוח, ותוך פעילות מתמשכת למתן שירות מצוין ויעיל ללקוחות הנמל. 

ניצב (דימ') יעקב רז, יו"ר חברת נמל אשדוד, אמר בטקס, כי "הערכים המסורתיים הם חשובים ביותר. ערכים, שהם חלק בלתי נפרד מהקהילה ומהעיר אשדוד. בעיר המיוחדת הזו, כמו גם בקהילת הנמל, למסורת חשיבות רבה, הן במישור הדתי והן במישור התרבותי. בית-הכנסת מהווה נדבך חשוב בקשר, שבין ההנהלה לעובדיה ובהבנה ההדדית הקיימת, כי העובדים נמצאים במרכז החברה. מדובר בפעילות מתמשכת של דאגה לרווחת העובדים, הכוללת את הקמת בית-הכנסת, שיפוץ חדר-האוכל ועוד".

שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, אמר בטקס, כי "שיתוף הפעולה בין ההנהלה לעובדים, המתקיים לאורך השנה כולה, ומתבטא בהישגי החברה המצוינים, מצא ביטוי גם במהלך הפעילות המשותפת להקמת בית-הכנסת. אני מבקש לנצל הזדמנות זו על מנת להודות לכולכם על החברות והשותפות האמיתיות".