דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

Lloyd's דירג נמל אשדוד בין 100 הנמלים הגדולים בעולם

חברת נמל אשדוד רושמת עלייה מרשימה בדירוגים הבינלאומיים של נמלי הים בעלי תנועת המטענים הגבוהה ביותר בעולם. בשני דירוגים שנתיים, שהתפרסמו בימים האחרונים, חל שיפור במיקום של נמל אשדוד ביחס לשנת 2016.  

 

בדירוג השנתי של המגזין  Lloyd's העולמי  היוקרתי בעולם הספנות ונמלי הים דורג נמל אשדוד במקום ה-98 לשנת 2016 לעומת דירוג קודם במקום 99 לשנת 2015 . בדירוג השנתי של המגזין היוקרתי container  management שיפר נמל אשדוד את מיקומו, עלה ארבעה שלבים מהמקום ה-99 בדירוג 2016, וקפץ למקום ה-95 בדירוג לשנת 2017. נמל חיפה מדורג גם הוא בדירוג זה והוא עלה מהמקום ה-104 למקום ה-103 השנה.

 

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, ציין: "העליות בדירוגים הבינלאומיים, משקפים את הגידול בפעילות העסקית של חברת נמל אשדוד ואת המאמץ המערכתי לשפר את השירות ללקוחות באמצעות השקעות נרחבות בציוד ובטכנולוגיה. מחמיא לנו מאוד שכן כחברה עסקית מטרתנו להגדיל את היקפי הפעילות תוך שיפור השירות ללקוחותינו.

 

הדירוגים הללו מוכיחים שהתכנית האסטרטגית הרב שנתית שהחברה החלה בהשקעה של מאות מיליונים בשדרוג תשתיות הנמל, מביאה לשיפור ההון האנושי ולהכנסת טכנולוגיה חדשה,  מגדילה את התפוקות, משפרת את השירות ומביאה אותנו בצורה טובה לעידן התחרות בנמלי הים".

רציפי נמל אשדוד. צילום: יניב וקנין