דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חב' נמל אשדוד ערכה כנס לקוחות מחלקת המכולות

בכנס השתתפו השנה למעלה מ-80 לקוחות הנמל וביניהם סוכני אוניה ,נציגי חברות מניה, לאשינג, טכנאי קירור, משלחים, אנשי רכבת ישראל, מנהלי מסופים עורפיים , סוכני הובלה מענף הרכב ונציגי חברת הנמל. במהלך הכנס הוצגו הנתונים התפעוליים המרשימים שבוצעו ברציפי נמל אשדוד במהלך שנת 2017 -  שיא בשינוע מכולות  עם 973,023 מאות אלפי מכולות המהוות 1,534,000TEU.

 

הכנס עמד בסימן "שיתוף שרשרת האספקה התפעולית ושיפור השירות". במהלך הכנס בירך ונשא דברים מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, אשר נתן סקירה כללית על היערכות הנמל לקראת עידן התחרות בנמלי הים, שדרוג התשתיות הפיסיות של הנמל אשר יאפשרו קליטת מגה אוניות משא וכן יישום התוכנית האסטרטגית ותוכנית הרכש של הנמל אשר רכש לאחרונה מנופים חדישים וגוררות. בלומנטל ציין בדבריו כי "שנת השיא בפעילות המכולות בנמל אשדוד מוכיחה כי כל מערכי החברה פועלים בסנכרון ומעניקים שירות מקצועי, אמין וזמין ללקוחות. אני משוכנע שבשנים הקרובות תכבוש חברת נמל אשדוד שיאים תפעוליים נוספים בתנועת מכולות ועלינו להקפיד לעשות זאת תוך שיפור וייעול השירות".

 

סמנכ"ל תפעול של חברת נמל אשדוד, איציק כהן, הסביר בדבריו בכנס על פיתוחים לשיפור התכנון, הניהול והבקרה, הקמת מרכז הבקר וכן על מערכות המידע חדישות שנועדו לשיפור הביצועים. כהן עדכן את הלקוחות על פיתוחים טכנולוגיים בתחום של זמינות כלים ומשאבי כוח אדם אשר הוכנסו לעבודה השוטפת במהלך שנת 2017 וכבר הובילו לשיפור במדדי הביצוע מול הלקוחות. כהן ציין כי "הכנסת הטכנולוגיות החדישות לעבודה התפעולית של הנמל מול הלקוחות מאפשרת לנו להגיע להישגים בביצוע. ראינו במהלך שנת 2017 כיצד המדדים שלנו משתפרים בזכות הכנסת תוכנות ניהול עבודה מתקדמות שהופכות את התכנון והביצוע ליעיל ושירותי יותר. מערכת זימון התורים שהכנסנו במהלך השנה נמצאת כבר כיום ב-70% שימוש והמטרה שלנו היא לעודד שימוש ושיתוף פעולה מלא מצד חברות ההובלה. בזכות הטכנולוגיות והתוכנות אנחנו מצליחים כעת לאזן את הפעילות שלנו מול הלקוחות בכל שעות היום".

 

רמ''ח מכולות, יהודה נניקשוילי, סקר את הביצועים של השנה האחרונה ואת ההיערכות לשנה הבאה כולל הפיתוחים הטכנולוגיים לשיפור רמת השירות, עמידה ביעדי החלונות והקצאת מקום למכולות הריקות בשילוב עליה לגובה וסידור מחדש של שטחי הריקות עם הכפלת אורכי נתיבי השירות למשאיות מה שיקנה פתרון וישפר את המענה למשאיות וזמני השירות. בנוסף, הוצגה מערכת התכנון הדינמית של האוניות שבו רואים את מועד הסיום המתוכנן והמתעדכן של האוניות.

 

במהלך הכנס התקיים פאנל של שאלות ותשובות מול הלקוחות בהנחיית רמ''ד תכנון ותפעול אוניות בטוס ירון ארוש בהשתתפות איציק כהן סמנכ'ל לתפעול , רב חובל הנמל מוריס מור , רמ''ח חישובים שושנית לב ארי , רמ''ח שירות לקוחות רם שובל.

כנס לקוחות מחלקת המכולות

כנס לקוחות מחלקת המכולות  כנס לקוחות מחלקת המכולות

כנס לקוחות מחלקת המכולות  כנס לקוחות מחלקת המכולות