דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

נשיא חברת הספנות Evergreen בנמל אשדוד

נשיא חברת הספנות מטייוואן Evergreen, מונג-ג'יי לי, הגיע בראש משלחת מקצועית של מנהלים בכירים לביקור עבודה בחברת נמל אשדוד. את הביקור מלווים מטעם הנמל יושבת ראש החברה, אורנה הוזמן בכור, והמנכ"ל, יצחק בלומנטל.

 

הנשיא ופמלייתו שמעו מראשי חברת נמל אשדוד, על היערכות למבצע לפינוי המכולות הריקות הנמצאות בנמל בכדי לשדרג את מתן השירות.

 

במסגרת הביקור המקצועי דנים חברת נמל אשדוד וחברת הספנות הטייוואנית באפשרויות להרחבת העבודה המשותפת העמקת הפעילות העסקית.  Evergreen היא אחת מחברות הספנות הגדולות בעולם והיא חברה  בברית  הימית ocean (אוקינוס). החברה נחשבת לאחת מהלקוחות האסטרטגיים של נמל אשדוד.

 

הכוונה של שתי החברות היא לשמר את  הפעילות והשירות של חברת  Evergreen דרך רציפי נמל אשדוד. הנהלת חברת נמל אשדוד הציגה למשלחת את תוכניות ההשקעה בנמל הכוללות, בין היתר, רכישת מנוף חדש שיאפשר להעניק טיפול מהיר ואיכותי יותר ברציף 23 המהווה את רציף המכולות הראשי. הוצגו התוכנית להגבהת שני מנופי גשר, העמקת הרציף וחכירת גוררות נוספות שיאפשרו לקלוט אוניות בנפח של 18000TEU. במהלך סיור ברציף התפעולי התרשמו נציגי החברה מיכולת של מנוף הגשר שהגבהתו ושדרוגו הסתיים.

 

בנוסף, עדכנו יו"ר נמל אשדוד והמנכ"ל של החברה כי המו"מ עם העובדים מתקדם וקיימת  הערכה שלאחר חתימה על הסכם עם העובדים  תוכל החברה להמשיך לשדרג את רמת השרות ללקוחותיה.

נשיא Evergreen יחד עם מנכ"ל חברת נמל אשדוד ויו"ר הדירקטוריון. צילום: פבל טולצינסקי