דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מרכז המבקרים של נמל אשדוד פותח את שעריו לקהל הרחב

עד לאחרונה הסיור במהלך השנה התאפשר לקבוצות מאורגנות בלבד, מלבד ביקורים בחול המועד סוכות. על מנת לחשוף את הפעילות המדהימה, המתחרשת בו, הוחלט לפתוח את מרכז המבקרים לציבור הרחב במסגרת זו.

 

במסע ייחודי, המשלב מסלול חוויתי במרכז המבקרים וסיור רכוב בנמל, תיחשפו למכלול המופלא המרכיב את נמל אשדוד. המסלול החוויתי, הכולל אמצעי הקרנה, חוויות אינטראקטיביות והפתעות נוספות, יחשוף בפניכם את ההיסטוריה של הנמל ואת מכלול הפעילויות עתירות הטכנולוגיה.

 

הסיור ימחיש את האתגרים היום-יומיים הניצבים בפני עובדי הנמל: החל מהכנסתן הבטוחה של אניות הענק, דרך פריקה וטעינה של מאות אלפי מכולות,  מכוניות ומטענים אחרים וכל זאת כדי להביא מוצרים למפתן דלתם של אזרחי ישראל ביעילות ובמהירות.

 

לאחר הביקור במרכז המבקרים, נצא לשטח ונראה מקרוב את עבודת הנמל: הסוורים העובדים בבטן האנייה ועל הרציפים, מנופי הענק, נתבים וסירות גורר המתמרנים את האניות הנקשרות לרציף ויוצאות ממנו, אניות הנוסעים המפוארות הפוקדות את הנמל. נריח את הים, נקשיב לרחשי הנמל ונרגיש מקרוב את דופק הלב הפועם בו, המזרים מיליוני טונות של סחורות ומטענים, במאות אלפי מכולות ועשרות אלפי משאיות, לכל רחבי ישראל.

 

לתיאום מועד לסיור יש לפנות לחברת תיירות אשדוד: 08-8545312

  • הביקור הינו מודרך ומותנה בתיאום מראש.
  • הביקור אינו כרוך בתשלום.
  • מיועד למבוגרים ולילדים מכיתה ד' ומעלה.