דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

כנס לקוחות הפרימיום של חברת נמל אשדוד

הכנס התקיים בהשתתפות חברי ההנהלה הבכירה וכ-90 לקוחות פרימיום, במסגרתו נערכה קבלת פנים חגיגית, ודברי ברכה של היו"רית ומנכ"ל חברת נמל אשדוד. המוזמנים זכו ליהנות מהופעה של הזמרת שירי מיימון, וממופע סטנדאפ של הקומיקאית והשחקנית רותם אבוהב. בין המכובדים שהגיעו:  ד"ר יורם זבה, נשיא לשכת הספנות; אופיר פינס, שר הפנים והמדע לשעבר ולקוח של הנמל;  דוד קסטל, נשיא לשכת המסחר בחיפה וקונסול כבוד של שבדיה, גבי בן הרוש, יו"ר מועצת המובילים ועוד.

 

יו"ר נמל אשדוד, אורנה הוזמן בכור, ציינה כי "מאז הכרזת הרפורמה בנמלים לפני למעלה מעשור, עבר נמל אשדוד כברת דרך משמעותית, אשר באה לידי ביטוי בין היתר בתפוקות, ביעילות, ובאמצעים הטכנולוגיים המוטמעים בכלל מחלקותיו השונות. עוד הוסיפה כי חברת נמל אשדוד מרגישה מחויבות תמידית לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, בייחוד לקראת הקמתם של הנמלים החדשים העתידים להיפתח בקרוב."

הוזמן בכור ביקשה להגדיר את התקופה הקרובה כנקודת מפנה והזדמנות להביא את ביצועי הנמל לשיאים חדשים; ובכך לשמר את היותו של נמל אשדוד כנמל המוביל, הוותיק והמרכזי בישראל. בתום דבריה הודתה למנכ"ל היוצא, יצחק בלומנטל, על תרומתו הרבה בחמש וחצי השנים האחרונות, וכן לקהל לקוחות הנמל על האמון אותו הם בוחרים לתת מידי יום.

 

מנכ"ל נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, שמסיים את תפקידו בעוד כמספר שבועות בתום חמש שנות כהונה, ניצל הזדמנות זו על מנת להביע את תודתו והערכתו כלפי לקוחותיו. בדבריו ציין כי "כלל הנוכחים בערב זה הינם שותפים אמיתיים לדרכה של חברת נמל אשדוד, וכי הוא סמוך ובטוח כי ימשיכו לקחת חלק מהותי בהצעדת הנמל קדימה, ומיצובו כנמל המרכזי והמוביל בישראל." עוד ציין בלומנטל כי "בשנים האחרונות החלו תהליכי רכש שצברו תאוצה בשנה האחרונה, במסגרתה בוצעו בנמל שורה של צעדים משמעותיים המהווים חלק ממגמת החדשנות והקדמה אליה הם נערכים זה זמן רב, בניהם הגבהת מנופי הנמל והצטיידות במנוף הגבוה ביותר ושדרוג רציף 21 כך שתתאפשר קליטת ופריקת אניות מכולה של עד 18,000 TEU. כמו כן הודה בלומנטל ליו"ר החברה, אורנה הוזמן בכור, על האמון והתמיכה שנתנה בו לאורך השנים, ואיחל הצלחה רבה למר איציק כהן עם כניסתו לתפקידו החדש כמנכ"ל החברה."