דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חברה פולנית במגעים מתקדמים להכשרת עובדיה בנמל אשדוד!

החברה להכשרת כוח אדם איכותי למיומנויות עבודה בסקטורים שונים, ביניהם מקצועות הנמל, מתעתדת לשתף פעולה עם חברת נמל אשדוד לצורך הכשרת אנשיה בנמל.

 

מנכ"ל חברת LKK, תומש לסיאצקי, מלווה במתאם הדרכות החברה, מארק סילבסטר, הגיעו לאחרונה לביקור במרכז ההדרכה של נמל אשדוד, במטרה לבחון שיתוף פעולה עתידי עם מדור ההדרכה של הנמל. במסגרת שיתוף הפעולה, תשלח חברת LKK חלק מחניכיה לנמל אשדוד, שם יעברו הדרכות בסימולטור הייחודי אשר ברשות הנמל, ולו תרומה רבה בפיתוח מיומנויות עבודה משמעותיות עבור המנופאי.

 

התעניינות ראשונית בשיתוף הפעולה נרשמה מוקדם יותר השנה, כאשר רונן אלפסי, מדריך ראשי בסימולטור, נפגש בפולין עם מנכ"ל LKK. בהמשך לפגישה המקדימה, נערכה כאמור לאחרונה פגישת המשך רחבה של השניים יחד עם טל חרש, רמ"ד הדרכה וענת כנען, רמ"ח מש"א ומנהל בנמל אשדוד.

 

ביקור זה כלל סקירה של היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של נמל אשדוד, בכל הנוגע לסימולטור וליכולות ההדמיה. בנוסף, בחינת תהליך ההדרכה הכללי בנמל אשדוד, ותפיסת האימון המוצעת עבור חברת LKK בהתאם לראייתו של מדור הדרכה. במהלך הביקור ערכו המבקרים סיור בנמל במהלכו קיבלו  הסבר על אופי עבודתם של מפעילי המנופים, וחשיבות ההדרכה  עבור קידום בטיחות בעבודה.